7bet privatumo politika

Privatumo politika

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023 m. rugpjūčio 1 d

Šioje privatumo politikoje aprašoma mūsų politika ir procedūros Jūsų duomenų informacijos rinkimas, naudojimas ir atskleidimas, kai naudojatės paslauga naudoti ir pasakoja apie jūsų teises į privatumą ir kaip jus saugo įstatymai.

Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume teikti ir tobulinti Paslaugą. Per naudodamiesi paslauga sutinkate su informacijos rinkimu ir naudojimu šią privatumo politiką. Šią privatumo politiką sukūrė „Free“. Privatumo politikos generatorius.

Aiškinimas ir apibrėžimai

Aiškinimas

Žodžių, kurių pirmoji raidė rašoma didžiosiomis raidėmis, reikšmės yra žemiau buvo nustatytos šios sąlygos. Toliau pateikiami apibrėžimai yra tokie patys vertė, neatsižvelgiant į tai, ar jie yra vienaskaitoje, ar daugiskaitoje.

Apibrėžimai

Šios privatumo politikos tikslais:

Jūsų asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

Rinktų duomenų tipai

Asmeninė informacija

Kai naudojatės mūsų Paslauga, galime paprašyti pateikti mums tam tikrą informaciją asmeninę informaciją, kuri gali būti naudojama norint su jumis susisiekti arba su jumis susisiekti nustatyti. Asmeninė informacija gali apimti: Neapsiribojant:

Naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys renkami automatiškai, kai naudojatės paslauga.

Naudojimo duomenys gali apimti tokią informaciją kaip interneto protokolo adresas Įrenginys (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, jūsų teikiamos paslaugos puslapiai naudoti apsilankymą, apsilankymo laiką ir datą, puslapiuose praleistą laiką, unikalus įrenginys, identifikatoriai ir kiti diagnostikos duomenys.

Jei naudojatės Paslauga iš mobiliojo įrenginio arba per Mes galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant Jūsų naudojamo mobiliojo įrenginio tipas, unikalus mobiliojo įrenginio identifikatorius, Jūsų mobiliojo įrenginio IP adresas, mobilioji operacinė sistema, naudojamas tipas mobiliojo interneto naršyklė – tai unikalūs įrenginių ID ir kiti diagnostiniai duomenys.

Taip pat galime rinkti informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia bet kada apsilankykite mūsų Paslaugoje arba kai gaunate prieigą prie Paslaugos iš arba per mobilųjį įrenginį.

Informacija iš trečiųjų šalių socialinių tinklų

Įmonė siūlo galimybę susikurti paskyrą ir prisijungti Paslaugos naudojimas per šiuos trečiųjų šalių socialinius tinklus:

Jei pasirenkate registruotis per trečiosios šalies socialinės žiniasklaidos paslaugą pasirinkti tinklus arba kitaip suteikti mums prieigą prie jų Rinkti asmeninė informacija, jau susieta su jūsų paskyra vienas įrašas viename trečiosios šalies socialinis tinklas, pvz B. Jūsų vardas, el. pašto adresas, jūsų veiksmai. arba Jūsų kontaktų sąrašas susietas su šia paskyra.

Taip pat galite pasidalyti papildoma informacija su Įmonė per savo trečiosios šalies socialinio tinklo paskyrą. Jei esate tam pasiruošęs nuspręsti pateikti tokią informaciją ir Asmens duomenis, kuriuos pateikiate registracija ar kitaip nurodyti įmonės leidimą naudoti, Atskleidimas ir saugojimas pagal šią privatumo politiką.

Stebėjimo technologijos ir slapukai

Naudojame slapukus ir panašias sekimo technologijas, kad galėtume sekti veiklą mūsų svetainėje Paslauga tam tikrai informacijai sekti ir saugoti. Tie, kurie naudojami Stebėjimo technologijos yra rinkimo ir sekimo švyturiai, žymos ir scenarijai informaciją ir tobulinti bei analizuoti mūsų paslaugą. Tiems iš mūsų Naudojamos technologijos gali apimti:

Slapukai gali būti „nuolatiniai“ arba „seansai“. Nuolatiniai slapukai lieka jūsų kompiuteryje arba mobiliuoju įrenginiu, kai atsijungiate, o seanso slapukai ištrinami, kai tik uždarysite žiniatinklio naršyklę. Sužinokite daugiau apie slapukus straipsnyje apie Nemokama privatumo politikos svetainė.

Mes naudojame ir sesijos, ir nuolatinius slapukus šiais tikslais: toliau išvardyti:

Daugiau informacijos apie slapukus galite gauti iš mūsų naudojamus slapukus ir jūsų pasirinktus slapukus rasite mūsų svetainėje Slapukų politika arba mūsų privatumo politikos slapukų skiltis.

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Bendrovė gali naudoti asmeninę informaciją šiais tikslais:

Jūsų asmeninę informaciją galime atskleisti šiais atvejais:

Jūsų asmens duomenų saugojimas

Įmonė saugo jūsų asmens duomenis tik tiek, kiek tai būtina norint prisijungti Šioje politikoje nustatyti tikslai reikalauja privatumo. Mes taupome ir naudoti jūsų asmens duomenis tiek, kiek tai būtina siekiant laikytis mūsų teisės aktų nuostatos reikalauja įsipareigojimų (pvz., jei esame įpareigoti turi saugoti jūsų duomenis). Pagal galiojančius įstatymus, ginčai išspręsti ir vykdyti mūsų teisinius susitarimus ir politiką.

Bendrovė taip pat saugo naudojimo duomenis šiais tikslais: vidinei analizei. Naudojimo duomenys paprastai saugomi trumpesnį laiką, nebent Šie duomenys naudojami siekiant padidinti saugumą arba pagerinti funkcionalumą mūsų paslaugos arba jei esame teisiškai įpareigoti saugoti šiuos duomenis ilgesniam laikui.

Jūsų asmeninės informacijos atskleidimas

Jūsų informacija, įskaitant asmens duomenis, bus tvarkoma Įmonės veiklos biurai ir visos kitos vietos, kur vyksta apdorojimas dalyvaujančios šalys. Tai reiškia, kad šią informaciją galima pasiekti išorėje perkelti į kompiuterius, esančius už jūsų valstijos ribų, ir saugomi juose provincijoje, jūsų šalyje ar kitoje nacionalinėje jurisdikcijoje, kur Duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis priklausomai nuo jūsų jurisdikcijos.

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika priklauso nuo šios nuostatos Informacija, kurią sutinkate su tokiu perdavimu.

Bendrovė imsis visų pagrįstų veiksmų, kad tai padarytų užtikrinti saugų Jūsų duomenų tvarkymą laikantis duomenų apsaugos ir Nr Jūsų asmens duomenų atskleidimas, kurį atlieka organizacija arba šalis neatliekama, nebent būtų priimta atitinkama kontrolė, įskaitant jūsų duomenų ir kitos asmeninės informacijos saugumą.

Pašalinkite asmeninę informaciją

Jūs turite teisę pašalinti asmeninius duomenis arba suteikti pagalbą Prašyti pašalinti mūsų surinktus duomenis apie jus.

Mūsų paslauga gali pasiūlyti jums galimybę pašalinti tam tikrus Informacija apie jus iš Paslaugos.

Galite bet kada atnaujinti, pakeisti arba ištrinti savo duomenis. žiūrėdamas į ją Prisijunkite prie paskyros (jei turite) ir apsilankykite skyrelyje Paskyros nustatymai, naudodami kur galite tvarkyti savo paskyrą Asmeninę informaciją. Taip pat galite susisiekti su mumis pateikti užklausą dėl bet kokių asmens duomenų, kuriuos mums pateikėte juos pateikti, pasiekti, pataisyti ar ištrinti.

Tačiau atminkite, kad mums gali tekti laikytis tam tikros informacijos, jeigu mes privalome tai daryti pagal įstatymą arba turime tam teisinį pagrindą.

Jūsų asmens duomenų bendrinimas

Verslo operacijos

Jeigu įmonė dalyvauja jungiant, įsigyjant ar parduodant turtą yra susiję, jūsų asmens duomenys gali būti perduoti. mes tau išankstinis pranešimas apie tai, kaip jūsų asmeninė informacija bus perduota, ir apie tai kita bus Privatumo politika.

Teisėsauga

Tam tikromis aplinkybėmis Bendrovė gali reikalauti atskleisti jūsų asmens duomenis, kai to reikalauja įstatymai arba atsakymas į juos teisėti valdžios institucijų (pvz., teismų ar panašių vyriausybės įstaigų prašymai).

Kiti teisiniai reikalavimai

Bendrovė gali sąžiningai atskleisti jūsų asmeninę informaciją mano, kad tokie veiksmai yra būtini, kad:

Jūsų asmeninės informacijos saugumas

Jūsų asmeninės informacijos saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad tai taip pat ne tai yra interneto perdavimo būdas ar elektroninis Saugojimo būdas nėra 100% saugus. Nors stengiamės juo pasinaudoti Mes Mes nenaudojame komerciškai priimtinų priemonių jūsų asmeninei informacijai apsaugoti gali garantuoti visišką jų saugumą.

Vaikų privatumas

Mūsų paslauga nėra skirta asmenims iki 13 metų. Sąmoningai apsieiname be todėl renkame asmeninę informaciją iš jaunesnių nei 13 metų asmenų. Jei esate Tėvai ar globėjai ir žinokite, ką jūsų vaikas mums padovanojo Jei jūs reikia asmeninių duomenų, susisiekite su mumis. Kai tampame, esame mes patys žinome, kad rinkome asmeninę informaciją iš jaunesnių nei 13 metų asmenų Metų be tėvų sutikimo įrodymo imsimės veiksmų, kad ištrintume šią informaciją iš mūsų serverių.

Kai teisiškai privalome remtis sutikimu kaip pagrindu Jūsų duomenų tvarkymas ir reikalingas jūsų šalyje Tėvų sutikimas, jei taikoma prieš rinkdami šią informaciją reikalaujame tėvų sutikimo ir naudoti.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių mes negalime valdyti. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į svetainę perduota šiai trečiajai šaliai. Mes primygtinai rekomenduojame jums atitinkamą Perskaitykite svetainės, kurioje lankotės, privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame turinio ir politikos ir nesame už juos atsakingi atsakingas už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų privatumą ar praktiką.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Retkarčiais galime atnaujinti savo privatumo politiką. mes tau praneškite apie bet kokius pakeitimus paskelbdami naują politiką Privatumas šioje svetainėje.

Informuosime jus el. paštu ir (arba) žinomo asmens Pranešimus apie mūsų paslaugą prieš įsigaliojant pakeitimui ir atnaujinkite juos „Paskutinį kartą atnaujinta“ data šios privatumo politikos viršuje.

Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šią politiką. Privatumas bet kam pokyčius. Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja nuo jų priėmimo dienos Publikacija galioja šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, galite susisiekti su mumis: